Menülerimiz

  Düzce köftesinin, LEZZET KÖFTECİSİ’ndeki tadı, şatafattan uzak sadeliğinden kaynaklanır. Döş etinden, dışarıdan hiçbir yağ kullanmadan, sadece kendi yağı kullanılır. İçine sadece az miktarda baharat katılır ve ekmek yerine içine uygun miktarda mısır unu katılarak yapılır ve ağızda gerçek et tadı bırakır. 

  Burada köfteden önce ilk başta ARNAVUT CİĞERİ ile yemeğe başlamak adet olmuştur. Arnavut ciğeri, katıksız, hakiki zeytinyağı’nda piştikten sonra soğuk olarak servis edilir. Köfte gibi onunda servis tabağına soğan, ızgarada kızartılmış domates ve sivri biber ilave edilir. 

  Kuzu butundan yapılmış çöp şiş çok yumuşak ve lezzetlidir. Siyah çekirdekli üzümü, kıyma makinasında çektikten sonra meşe fıçılarda damıtılıp eski tarzda şişelenerek sunulan Şıra ise harika bir içecektir. DÜZCE KÖFTESİ ve ARNAVUT CİĞERİ ile sağlıklı ve leziz bir kombinasyon oluşturmaktadır. 

  Tabii ki kendi imalatları olan tepsi yoğurt, piyaz ve yemek sonrası kuzinede bir buçuk saatte özenle şerbeti yedirilerek yapılan kaymaklı ekmek kadayıfı ile ev yapımı tel kadayıfı ve tulumba tatlısını da unutmamak gerekir. Etlerde hiçbir suni katkı maddesi kullanılmaz. Birinci sınıf et ve kaliteli bir ustalığın ürünü olan DÜZCE KÖFTESİ ve ARNAVUT CİĞERİ’nin hakikisini yemek için Arnavut Kardeşler LEZZET KÖFTECİSİNE gelmeniz gerekiyor.

Köfte

Köfte

Arnavut Ciğeri

Arnavut Ciğeri

Kuzu Şiş

Kuzu Şiş

Tepsi Yoğurt

Tepsi Yoğurt

Şıra

Şıra

Piyaz

Piyaz

Kaymaklı Ekmek Kadayıfı

Kaymaklı Ekmek Kadayıfı

Eski Usül Tel Kadayıfı

Eski Usül Tel Kadayıfı